Cool Rooms Stockwell

  • Wi-Fi
  • Hurtig ind-/ udtjekning
  • Kæledyr tilladt

Cool Rooms Stockwell London ligger i Lambeth område.

Rodizio Britannia og Lucy 1st Ethiopian Restaurant & Bar London er 5 minutters gåafstand fra Cool Rooms Stockwell.

Hovedseværdigheder i London, såsom Victoria & Albert Museum og The London Eye er placeret i nærheden. Du kan komme til Saint Paul's Cathedral om få minutter i bil. 5 minutters gang til Stockwell metrostation.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Cool Rooms Stockwell London
Lux Room To London Eye
pris kun for mobil

Lux Room To London Eye

8.1
Meget godt 53 anmeldelser
666 m fra overnatningsstedet
USD 126 USD 113
pr. nat
Dawson'S
pris kun for mobil

Dawson'S

8.6
Fremragende 35 anmeldelser
678 m fra overnatningsstedet
USD 79 USD 71
pr. nat
London Victoria 15 Minutes Away
pris kun for mobil

London Victoria 15 Minutes Away

8.3
Meget godt 21 anmeldelser
747 m fra overnatningsstedet
USD 91 USD 82
pr. nat

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    Lufthavnstransport

    • Lufthavnstransport (mod tillægsgebyr)

    Serviceydelser

    • Privat ind-/ udtjekning
    • Hurtig ind-/ udtjekning
    • Vagtservice
    • Barber shop
    • Butikker/Handelsservices

    På værelser

    • Varme

    Generelle faciliteter

    • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
    • Røgdetektorer

    Kæledyr

    • Kæledyr tilladt
    Ofte stillede spørgsmål
    • Er der en lufthavnstransport leveret af Cool Rooms Stockwell hotel?
      Ja, bus shuttle kan arrangeres på Cool Rooms Stockwell hotel. Kontakt venligst hotellets personale på forhånd for at få flere oplysninger.
    • Er et Cool Rooms Stockwell hotel kæledyrsvenligt?
      Ja, kæledyr er normalt tilladt på et Cool Rooms Stockwell hotel, men det er altid bedst at ringe på forhånd for at være sikker.

    Placering

    Map

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Cool Rooms Stockwell London

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk